مرحله اول آزمایشی

سلام:)
قرار بر این بود که بچه های تیم امسال برای آمادگی بیشتر مرحله یک ،دو آزمون آزمایشی طرح کنند به نحوی که یکی از آنها قبل از آزمون ترم اول مدرسه باشه دیگری بعدش؛ عقب کشیده شدن تاریخ مرحله اول باعث شده که این آزمایشی ها یه مقدار متراکم تر شه که امیدواریم خیر باشه!
روز یکشنبه ۲۸ آذر ماه ساعت ۷ صبح آزمون مرحله اول آزمایشی تیم بر روی سایت قرار خواهد گرفت و مهلت این آزمون ۴ ساعت و تا ۷۲ ساعت پس از انتشار آزمون فرصت دارید که پاسخنامه تون رو به صورت فایل اکسل(فقط همین فایل قابل قبول است.)به ایمیل زیر بفرستید به گونه ای که نام ایمیل ، “اولین مرحله اول آزمایشی” باشد و در ایمیل نام و نام خانوادگی تان ذکر شده باشد.
پس از اتمام مهلت آزمون پاسخنامه تستی آزمون بر روی سایت قرار میگیرد.
دقت کنید که در صورت ارسال پاسخنامه بعد از مهلت آزمون،به هیچ عنوان تصحیح نمیشود.
شما پس از ارسال پاسخنامه به آدرس زیر، ایمیلی دریافت میکنید که حاوی یک کد است. نتایج آزمون به صورت همین کد ها چند روز بعد از پاسخ نامه تستی روی وبسایت قرار خواهد گرفت به طوری که نمره و رتبه هر فرد همراه با کد شخص نوشته میشود.
در فایل اکسل فرستاده شده توسط شما باید در یک ستون شماره سوال ها و در ستون مقابل آن پاسخ ها که یکی از ۰ ۱ ۲ ۳ ۴ است باشد. ۱ ۲ ۳ ۴ شماره گزینه درست و در صورت پاسخ ندادن به سوال ۰ وارد شود.(پس روبه روی هیچ سوالی نباید خالی باشد!)
Exam@11thioaa.ir

موفق باشید؛)

8 دیدگاه در “مرحله اول آزمایشی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.