معرفی سایت

به نام حضرت دوست

سلام!

من امیراحسان علیزاده هستم ، خوشحالم که این افتخار نصیب من شد تا این یک سال رو کنار شما نجومی های عزیز باشم و سعی کنم اندک تجربیاتم رو به شما دوستان منتقل کنم . میتوانید فعالیت های شخصی من رو در لینک  دنبال کنید .

همون طور که میدونید بجز کتاب های معرفی شده در پست های گذشته ، سایت های مفیدی هم وجود دارند که میتونید برای درک مفاهیم و حتی یادگیری مطالب پیشرفته به اون ها مراجعه کنید ، در این پست سعی میکنم تعدادی از اون ها رو معرفی کنم :

مکتبخونه : با عنوان ” جایی برای یاد گرفتن و یاد دادن ” ، کلاس های دانشگاه های معتبر کشور در همه زمینه ها

Arxiv : مقالات روز دنیا در همه شاخه های علم

MIT OCW  : دوره های دانشگاه MIT در قالب ویدیو ها ، سوالات ، جزوات و منابع کاربردی  مختص علاقه مندان

Heavens_above  : موقعیت لحظه ای ماهواره ها ، سیارات ، سیارک ها ، دنباله دار ها و به طور کلی اجرام آسمانی به صورت دقیق و با جزئیات ( شامل نقشه ریز ، مشخصات سمتی – ارتفاعی ، میل – بعد و … )

Library Genesis : دسترسی به تمامی کتاب هایی که به آن ها نیاز دارید .

برای دسترسی به سوالات دوره های تابستانه ، مرحله دوم  و مرحله یک ها ، جزوات و غیره دو سایت به شما معرفی میکنیم که کار شما را برای دستیابی به این فایل ها آسان تر میکند :

گنجه المپیاد نجوم : به کوشش آقای حسین هاشمی

مجموعه فایل های جمع آوری شده توسط آقای عرفان بیات

در نهایت اگر هرگونه انتقاد ، پیشنهاد ، نظر و هر مطلبی که ما را در جهت بهبود عملکردمان یاری میکند دارید ، لطفا با ما در میان بگذارید .

ایمیل تیم : info @11thioaa.ir

برای هرگونه مشورت ، توصیه ، رفع اشکال و … هم میتونید با من در ارتباط باشید . سعی میکنم تا حد ممکن به همه دوستان عزیز کمک کنم .

ایمیل من : amirehsanalizadeh@yahoo.com

پیش به سوی موفقیت !

 

 

8 دیدگاه در “معرفی سایت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.